Ładowanie strony

Serwery Survival

Klasyczny serwer survival z cuboidami. Stwórz własną działkę, rozwijaj ją, zbieraj surowce, handluj z innymi graczami oraz staw czoła nieprzewidywalnym sytuacjom. Dodatkowym urozmaiceniem jest wewnętrzna waluta, oryginalne przedmioty, jak również eventy. Czy uda Ci się przetrwać i zostać najlepszym?

Serwery MultiBlock

Lubisz wyzwania i rywalizację? Multiblock to idealny tryb dla Ciebie. Połączenie SkyBlocka, AquaBlocka oraz TerraBlocka. Wyspa na środku oceanu, opuszczona kopalnia czy może latające imperium? Wybierz swój świat i połącz siły wraz z innymi graczami, by stać się jak najsilniejszą frakcją spośród wszystkich. Oferujemy trzy różnorodne światy, wewnętrzną ekonomię, oryginalne osiągnięcia i skrzynie z potężnymi przedmiotami, eventy czasowe i wiele więcej. 3 żywioły, 3 światy, 3 różne nacje. Za którą stroną się opowiesz?

Serwery Easy

Kochasz budować? Chcesz odpocząć od klasycznego survivalu? Cały czas giniesz w lawie i tracisz itemki? Zapraszamy na serwer easy - świat w którym wszystko jest łatwiejsze! Oferujemy między innymi fly, non-pvp na całej mapie, dzięki czemu możesz czuć się cały czas bezpiecznie oraz keepinventory które zachowa twój ekwipunek po śmierci. Dodatkowym urozmaiceniem jest wewnętrzna waluta, oryginalne przedmioty, jak i również eventy. Może akurat Ty znajdziesz towarzyszy do wspólnej gry na naszym serwerze i razem wygracie konkurs na najlepszą budowlę?

PODNIESIENIE RANG

Już teraz możesz podnieść wszystkie swoje rangi o 1 stopień w górę! Jak to wygląda? To proste zobacz!

  • Mając range Gracz otrzymujesz VIP'a
  • Mając range VIP otrzymujesz SVIP'a
  • Mając range SVIP otrzymujesz MVIP'a
  • Mając range MVIP otrzymujesz UVIP'a