Ładowanie strony

25-03-2021 ,   Brodaci.net

0. Spłonęły nam w pożarze wszystkie serwery razem z backupami w serwerowni OVH we Francji.
1. Uruchamiamy na ten moment serwery 1.16.5 survival, 1.16.5 legacy (pvp z 1.8) i 1.16.5 easy (wyłączone pvp), które postawiliśmy od nowa. Nie zmienią się w nich spawny, w stosunku do tego, co było przed pożarem.
2. Nie znamy terminu uruchomienia 1.8 survival, 1.9 survival oraz Kolonia Karna (serwer bez zasad) ze względu na oczekiwanie na kolejne serwery od OVH.
3. Pozostały wszystkie rangi sprzed spłonięcia serwerów: VIP, SVIP, UVIP, MVIP, Drwal itd.
4. Nie przetrwały żadne przedmioty, budowle, Włosy z Brody Merlina. Zarówno w ekwipunku, jak i ender chestach.
5. Udało się odzyskać galerie z Waszymi podpisami, jednak ze stanem sprzed poprzedniej edycji (przełom październik/styczeń).
6. Na start serwerów dajemy kilka udogodnień:
- Każdy z rangą VIP, SVIP, UVIP, MVIP dostaje na start miesiąc rangi PLUS za darmo (aktywuje się po pierwszym wejściu na serwer, akcja trwa przez 7 dni od uruchomienia serwera).
- Nowy, niesamowity quest za darmo! (Zapytajcie o niego Merlina na spawnie każdego z serwerów. Tylko tyle możemy Wam powiedzieć! Reszty domyślcie się sami!).
- Nowa skrzynia Fire Case! Klucz do skrzynki kosztować będzie 5 WZBM.
- Możliwość wybrania za darmo jednego z 4 skinów postaci dla kont nonpremium (wystarczy wpisać komendę /menu)
- Od soboty rusza tydzień eventów na każdym z podserwerów, na których będzie można zdobyć mnóstwo Włosów z Brody Merlina i unikatowych podpisów! Każdy z tych podpisów z podaną datą w opisie będzie można zdobyć tylko ten jeden raz! (plan eventów w poprzednim poście lub pod filmem na kanale Purposz).
7. Serwer MultiBlock również ruszy, ale dopiero po starcie wszystkich pozostałych serwerów.
8. HAPPY HOUR x5 (5x więcej Włosów z Brody Merlina, nie 5x więcej Kryształów) odbędzie się dwuetapowo. Najpierw w sobotę (27.03.2021) w godzinach 11:00 oraz 18:00 tylko na serwerach 1.16.5 survival, 1.16.5 eaasy oraz 1.16.5 legacy. Po uruchomieniu serwerów 1.8, 1.9 oraz Kolonia Karna odbędzie się HAPPY HOUR x5 tylko na tych 3 serwerach. (Informacja o tym pojawi się na kanale Purposz 26.03.2021 - czytający posty mają lepiej :) ). Problem zakupienia 8 stacków x5 zostanie rozwiązany nowym przedmiotem, który później będzie można wymienić na spawnie za 1 stack Włosów z Brody Merlina.
9. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, niektóre rzeczy mogą (choć nie muszą) działać niepoprawnie na starcie. Prosimy zgłaszać ewentualne problemy poprzez http://brodaci.net/kontakt
10. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że na starcie będą lagi i będziemy się starać je za wszelką cenę zniwelować.
11. Poprawiono wiele błędów związanych z PVP oraz związanych z optymalizacją serwera.
12. Nie zwiększymy ilości slotów, gdyż wynika to z samej konstrukcji Minecrafta. W przypadku serwerów z minigrami jest to dużo łatwiejsze niż w przypadku serwera survival. Ze względu na to, że ilość slotów jest ograniczona, posiadamy dużo różnych podserwerów.
13. Serwer "awaryjny" zmieni nazwę i pozostanie na serwerze w niezmienionej formie.

Podpisano: Podpis