Ładowanie strony

15-03-2021 ,   Brodaci.net

1) Na nowy start BRODACI.NET ruszymy od razu z trzema serwerami - 1.16.5 survival, 1.16.5 easy, 1.16.5 legacy.
2) Serwery te najprawdopodobniej wystartują w piątek 19-03. obsuwa spowodowana jest tym, że serwerownia przygotowuje dla nas serwer na specjalne zamówienie, który mamy nadzieje będzie działał jeszcze lepiej niż poprzednie, niestety czas realizacji to 72 godziny.
3) Na start serwera przygotowane dla Was zostało mnóstwo nowości. 
- Nowy, rozwinięty quest z niesamowitymi przedmiotami, który wykonywać będziecie wiele godzin, a zabawa przy tym zapowiada się przednia (na razie możemy tylko powiedzieć, że warto odwiedzić Merlina na spawnie, całej reszty musicie dowiedzieć się sami i odkryć jak wykonać to zadanie). Całe zadanie i przedmioty są nieodpłatne!
- Nowa skrzynia Fire Case nawiązująca do różnych mitologii!
- Przez tydzień od startu każdego serwera 3 eventy dziennie prowadzone między innymi przeze mnie, Verteza, Ulę czy Crysisa. Więcej szczegółów dowiecie się w kolejnych informacjach.
- Nowe skiny dla graczy bez skina premium, z możliwością ich wybrania z pozycji menu.
- Zaraz po wystartowaniu i ustabilizowaniu 3 pierwszych serwerów startujemy z pracami nad 1.8 oraz 1.9. Dopiero po ich wystartowaniu zrobimy dla Was promocję jakiej jeszcze nie było, żeby każdy mógł szybko odbudować stracone przedmioty.
4) "Serwer awaryjny" pozostanie po starcie serwerów w niezmienionej formie! (no, może poza nazwą ;) ).
5) Na ten moment spawny poszczególnych podserwerów pozostają w niezmienionej formie w stosunku do tego co było przed pożarem (poza małymi zmianami kosmetycznymi).
6) Galerie sprzed nowych edycji zostały odzyskane i zostaną od razu uruchomione przy starcie serwerów.
7) Odzyskane zostały wszystkie rangi (vipy, drwale itp.)

Podpisano: Podpis