Ładowanie strony

24-04-2020 ,   Brodaci.net

Witajcie Brodacze!

Jak większość z Was zapewne zauważyła, powstała nowa edycja 1.8. Customowa mapa podnosząca trudność gry, a za razem wydłużająca dojście do bogactwa, części graczy bardzo się spodobała, natomiast część graczy uznała, że mapa ta, delikatnie mówiąc, jest kiepska.

Dla tych osób przygotowaliśmy DODATKOWĄ MAPĘ CLASSIC (nie inny serwer), do której można dostać się poprzez tabliczkę umieszczoną na pociągu, który znajduje się na spawnie. Jest to klasyczna mapa, bez jakichkolwiek zmian. Normalny spawn rud, normalny spawn mobów, drzew, cave'ów oraz roślin. Od tej pory na obu światach można stawiać cuboidy i przenosić ekwipunek dowolnie między nimi. Jak to mówią - wilk syty i Manchester City.

Dodatkowo na serwerze 1.8 (a docelowo mamy zamiar wprowadzić na innych podserwerach) testujemy dodatkową rangę Drwal, którą można zakupić na spawnie (/warp drwal) 1.8. Ranga ta działa bardzo podobnie do słynnego moda Treecapitator, czyli w dużym skrócie ścina całe drzewo na raz. W momencie, w którym pozbędziemy się wszelkich nieoczekiwanych błędów związanych z tą rangą, wtedy przeniesiemy ją również na inne podserwery.

Prosiliście o nową rangę ze względu na małą ilość cuboid. Na ten moment nie chcemy tworzyć nowej rangi, ale wychodzimy Waszym potrzebom na przeciw i dodaliśmy możliwość dokupowania dodatkowych cuboid za niewielką opłatą. Cuboidy można kupić u NPC "Cuboidy" na spawnie 1.8 oraz 1.9 (podobnie jak w przypadku rangi Drwal, zaraz po pozytywnych testach przeniesiemy możliwość dokupowania na inne podserwery).

Miłego grania!

Podpisano: Podpis