Ładowanie strony

18-10-2020 ,   Brodaci.net

Witajcie Brodacze!

Już niedługo! Już za kilka dni! Nowa edycja podserwera survival 1.14.4 na BRODACI.NET! Zmiana nastąpi w nocy z 30 na 31 października (z piątku na sobotę), a w noc poprzedzającą (z 29 na 30 października) zostaną wyłączone wszystkie działki oraz regiony.

Serwer survival 1.14.4 zamienia się w survival 1.16! Jak zwykle wszystkie rangi zakupione na serwerze 1.14.4 survival zostaną z automatu przeniesione na survival 1.16. Również jak zwykle wszystkie przedmioty zarówno te z działek, jak z ekwipunku i enderchesta zostaną usunięte! Zachowają się tylko przedmioty w galerii. (Przypominamy, że galeria zostanie zablokowana wraz z wyłączeniem działek, więc prosimy o jak najszybsze przenoszenie przedmiotów!)

Tradycyjnie również przypominamy, że jak przy każdej nowej edycji przez pierwszy okres istnienia serwera można spodziewać się wzmożonego ruchu, a co za tym idzie większych lagów. Wszystkie błędy starać się będziemy naprawiać na bieżąco. Również tradycyjnie informujemy, że wiemy, że wyszła już łatka 1.17, ale zanim pojawią się wszystkie potrzebne na tą wersję pluginy i zanim będziemy pewni, że serwer będzie działał prawidłowo, zapewne wyjdzie już łatka 1.18

Podpisano: Podpis