Regulamin

* Właściciel BRODACI.NET, oraz samo BRODACI.NET nie bierze odpowiedzialności za utratę przez GRACZA/UŻYTKOWNIKA dostępu do zakupionych
wcześniej usług, bądź całości serwera, wynikających z Minecraft End(er)-User License Agreement (“EULA”) (Dalej EULA), gdyż nie ma wpływu na treść
wyrażoną w EULA. W przypadku utraty przez GRACZA dostępu do zakupionych wcześniej usług, bądź pełni dostępu do serwera wynikającej z obowiązującego
regulaminu EULA, KLIENTOWI oraz GRACZOWI/UŻYTKOWNIKOWI nie należą się żadne zwroty z tego tytułu.
Punkt ten jest nadrzędny nad każdym innym punktem w obowiązującym regulaminie BRODACI.NET
Obowiązujący regulamin MINECRAFT EULA UŻYTKOWNIK może znaleźć tutaj:
https://www.minecraft.net/en-us/eula

§1. DEFINICJE

 1. BRODACI.NET - prywatny serwer gry komputerowej Minecraft udostępniony innym graczom w Internecie, którego właścicielem jest firma:
  Piotr Skrzypek
  NIP: 6121780388
  REGON: 524710687
  oraz strona internetowa o adresie http://brodaci.net
 2. PAYBYLINK - https://paybylink.pl - internetowy serwis usługowy, w którym KLIENT może dokonać płatności na rzecz BRODACI.NET za pośrednictwem strony internetowej należącej do firmy RPDP.
 3. USŁUGA - udostępnienie UŻYTKOWNIKOWI uprawnień/dodatkowych możliwości na serwerze BRODACI.NET do konta gracza.
 4. SKLEP - podstrona internetowa umieszczona na stronie internetowej BRODACI.NET, na której KLIENT może dokonać PŁATNOŚCI.
 5. PŁATNOŚĆ spełnienie przez KLIENTA na rzecz BRODACI.NET świadczenia pieniężnego za pośrednictwem PAYBYLINK poprzez wybraną metodę płatności.
 6. GRACZ/UŻYTKOWNIK - osoba fizyczna lub prawna użytkująca serwery BRODACI.NET.
 7. KLIENT - osoba fizyczna, prawna lub jednostka organizacyjna, która dokonuje zakupu towarów lub nabywa USŁUGI w SKLEPIE i z tego tytułu dokonuje PŁATNOŚCI.
 8. WŁOSY Z BRODY MERLINA - wirtualna waluta służąca do zakupu usług na serwerze BRODACI.NET.
 9. BAN - pozbawienie GRACZA możliwości wejścia na serwer BRODACI.NET za nieprzestrzeganie regulaminów.
 10. GBAN - pozbawienie GRACZA możliwości wejścia na wszystkie serwery BRODACI.NET łącznie z lobby za nieprzestrzeganie regulaminów.
 11. REZERWACJA SLOTA - rezerwacja możliwości wejścia na poszczególne serwery w dowolnym momencie bez konieczności czekania na zwolnienie się dostępnego miejsca.
 12. NOWA EDYCJA - usunięcie, a następnie utworzenie na nowo poszczególnego podserwera wraz z usunięciem z niego wszystkich przedmiotów/budowli/zawartości ekwipunków GRACZY z pominięciem usunięcia USŁUG VIP/SVIP/MVIP/UVIP/TYTAN


§2. Informacje Ogólne

 1. Właściciel strony i sklepu zastrzega sobie prawo do zmiany poniższego regulaminu w dowolnym momencie.
 2. Właściciel strony i sklepu zastrzega sobie pełne prawo do zmian w prowadzonych usługach oraz cenach usług świadczonych przez BRODACI.NET.
 3. UŻYTKOWNIK, posiadając konto na serwerze BRODACI.NET, akceptuje warunki regulaminu wewnętrznego serwera BRODACI.NET.
 4. Reklamacje w związku z działaniem BRODACI.NET zgłaszać należy poprzez program TeamSpeak 3 pod adresem ts.brodaci.net lub poprzez zakładkę Kontakt. Prosimy o szczególne zwrócenie uwagi na poprawność wpisywanego adresu e-mail, gdyż zastrzegamy sobie prawo do braku odpowiedzi na reklamację w przypadku braku podania lub podania nieprawidłowego adres zwrotnego e-mail.


§3. Zasady świadczenia usług

 1. Właściciel strony i sklepu oraz firma obsługująca płatności nie ponosi odpowiedzialności za błędy popełnione przez klienta w trakcie użytkowania sklepu.
 2. W przypadku otrzymania BANA klientowi nie przysługuje zwrot kosztów zakupu.
 3. Wszystkie wirtualne budowle oraz pomysły wykorzystane na serwerze / dla serwera lub aktualnie są używane na serwerze są własnością serwera i nikomu, kto tworzył tą zawartość, nie przysługują zwroty / rekompensaty.
 4. Usługi VIP, SVIP, MVIP, UVIP, TYTAN po dokonaniu płatności przyznawane są do momentu zakończenia działalności poszczególnego podserwera BRODACI.NET *
 5. Usługi VIP+, SVIP+, MVIP+, UVIP+, TYTAN+ oraz DRWAL po dokonaniu płatności przyznawane są na 30 dni od momentu ich zakupu *
 6. Wszystkie rangi czasowe obowiązują do czasu rozpoczęcia NOWEJ EDYCJI, lub do 30 dni od momentu ich zakupu, w zależności co nastąpi wcześniej *
 7. WZBM po dokonaniu płatności przyznawane są do momentu rozpoczęcia NOWEJ EDYCJI lub/i do momentu ich utracenia/oddania/sprzedania/wydania lub innej formy wyzbycia się ich na serwerze *
 8. W przypadku nieotrzymania usługi w wyniku błędu BRODACI.NET czas na zgłoszenie problemu przez KLIENTA wynosi 30 dni.
 9. Reklamacje składać można poprzez formularz pod adresem http://brodaci.net/contact lub na Team Speaku serwera ts.brodaci.net.
 10. Czas odpowiedzi na reklamację wynosi 14 dni roboczych.


§4. Regulamin wewnętrzny serwera

 1. Zdanie Administracji jest bezsporne.
  Gracze mają prawo mieć swoje zdanie, jednak każda kłótnia z administracją zakończy się karą. Nie wprowadzaj administracji w błąd - takie zachowanie może skutkować banem.
 2. Zakaz działania na szkodę serwera.
  Mamy tu na myśli obrażanie serwera, tworzenie maszyn lagujących serwer, wykorzystywanie bugów, by psuć rozgrywkę itp.
 3. Można zabijać, kraść, oszukiwać. To survival. Nękanie graczy zakazane.
  Wszystko dotyczy oczywiście zabijania, oszustw i kradzieży W GRZE! Nie mylcie gier ze światem rzeczywistym!
 4. Polskie prawo obowiązuje także tutaj. Zabronione są: poniżanie, groźby, wymuszenia.
  Dotyczy poniżeń, oszustw i wymuszeń w świecie realnym. Przykładowo można napisać “Daj diaxy, bo Cię będę zabijać [w grze]”, karalne będzie grożenie w stylu “Daj diaxy bo Cię znajdę i pobiję [w świecie realnym]”.
 5. Absolutny zakaz używania hacków, cheatów, bugów.
  Dotyczy klientów zawierających cheaty, programów, tekstur packów (np takich działających jak xray). Każdy bug należy zgłosić administracji, by nie dostać bana! Nie przyjmujemy wytłumaczeń typu "brat/siostra/dziadek itp. mi pobrał" czy "ale używałem na innym serwerze, nie tu" - jeśli wchodzisz z cheatami licz się, że możesz dostać bana!
  Nie wolno żartować sobie z posiadania cheatów - pisanie wiadomości w stylu “mam cheaty/xray” skończy się banem!
 6. Na serwerze obowiązuje kultura.
  Obowiązuje zakaz przeklinania, obrażania, wyzywania oraz wszelkich innych form ogólnie przyjętych za obraźliwe. Obrazy i przekleństwa w nickach też się wliczają! Wulgarne skiny/pelerynki to także brak kultury.
  Gracze nie powinni na serwerze budować żadnych budowli 18+ ani rozmawiać o tego typu rzeczach na czacie globalnym.
  Zakaz tworzenia podpisów łamiących regulamin.
 7. Hejt bez argumentów zakazany!
  Wolno mieć swoje zdanie, jednak napisanie “[administrator] jest głupi”, gdy gracz został ukarany, już nie jest wyrażaniem swojego zdania. Kieruj się prostą zasadą - nie masz do napisania nic miłego? Może lepiej nic nie pisz.
 8. Zakaz reklamowania serwerów (również pośrednio) oraz wklejania linków na czacie.
  Dotyczy reklam serwerów Minecrafta, serwerów TS, Discord oraz innych serwerów, których reklama nie została ustalona z Administracją.
  Absolutnie nie wolno wklejać na czacie żadnych linków - i tak nie zadziałają jako odnośnik na stronę, więc tylko zaśmiecają czat.
 9. Kanał YT może reklamować tylko ranga YouTuber.
  Gracz może podawać na czacie nazwę kanału i pisać, że nagrywa. Link do kanału może podawać tylko osoba z rangą YouTuber.
 10. Zakaz podszywania się pod innych.
  Czyli ustawiania prawie takich samych nicków i/lub pisania wiadomości w stylu "Jestem [graczem]", "Jestem rodzeństwem/dzieckiem [gracza]".
 11. Zakaz posiadania multikont.
  Każdy gracz ma prawo grać na jednym koncie na naszym serwerze. Nie wolno tworzyć multikont, by ominąć bana. Multikonto można zrobić tylko przy zmianie nicku po zgłoszeniu tego Administracji.
 12. Stosowanie AFKczarek zabronione.
  Mamy tu na myśli maszyn/pluginów/innych sposobów, dzięki którym gracz nie będzie wyrzucany z serwera mimo, że nie jest w grze.
 13. Zakaz griefowania działek.
  Za grief uznaje się obudowywanie dookoła cudzej działki, psucie terenu, budowanie nieprzyzwoitych budowli. UWAGA! Za grief nie uznaje się niszczenia działki przez osoby dodane!
 14. Zachowaj kulturę na chacie!
  • Nie spamuj, nie flooduj, nie zaśmiecaj czatu - jest to sprzeczne z zasadami netykiety i po prostu niemiłe. CAPS można porównać do krzyku, flood zaśmieca niepotrzebnie czat. Jeśli rozmawiasz z kimś, używaj prywatnych wiadomości - /msg - nie każdy chce czytać, co piszesz z kolegą. Przy pisaniu ofert, pytań także dopisuj przy wiadomości /msg, by nie wywoływać spamu! Specjalne pisanie błędów ortograficznych zaśmieca czat!
  • Nie pytaj o trollowanie - nie wolno pytać kiedy, będzie trollowanie, ponieważ jest to po prostu denerwujące - jaka z tego zabawa, gdy wszyscy o tym wiedzą?
  • Nie pytaj o więcej slotów - nie damy, chcieliśmy, by serwery były małe i takie pozostaną.
  • Nie pytaj, czy ktoś wyjdzie z serwera - rozumiemy, że masz znajomego, który ma rangę “gracz” i nie może wejść, ale inne osoby nie po to kupiły rangi, by wychodzić na Twoje życzenie z serwera. Za takie pytania można zostać wyrzuconym z serwera!
  • Nie pisz w innych językach - obce języki były wykorzystywane do pisania przekleństw i obraz. Nie dotyczy prostych słów w języku angielskim oraz zwrotów używanych w MC.
  • Nie namawiaj nikogo do łamania regulaminu - za pisanie wiadomości typu “kto przeklnie na czacie dostanie WZBM” itd. może grozić kara!
  • Pomocnik nie uczestniczy w wymianach graczy i nie ma obowiązku teleportacji do nich! Bardzo prosimy o nie męczenie osób z administracji w tej sprawie!
 15. Zakaz handlowania przedmiotami w grze za prawdziwe pieniądze!
 16. Zakaz oszukiwania na Włosy z brody Merlina! (Zapis ten traktuje tylko o utracie Włosów z Brody Merlina na rzecz innego gracza poprzez oszustwo. Np. śmierć w walce lub nieotrzymanie włosów podczas wymiany nie podlega już tej zasadzie. Są to przedmioty, które kupić można za prawdziwe pieniądze, więc ich kradzież traktowana jest jak kradzież przedmiotów w realnym świecie.)


§5. REGULAMIN CRIBSÓW

 1. Można zgłosić się tylko raz na daną edycję (Jedna osoba może zgłosić się na wszystkich podserwerach, lecz tylko raz na edycję. Kiedy edycja się skończy, można zgłosić się ponownie)
 2. Zgłaszając się do cribsów zgłaszasz się do konkursu na moich zasadach. Nie zawsze zwiedzę wszystko, czasem zdarzy mi się coś przeoczyć, nie zawsze zgodzę się z Twoją oceną swojej pracy. To jest konkurs i biorąc udział w konkursie należy spodziewać się krytyki. Jeżeli nie zgadzasz się z tym punktem - nie zgłaszaj się do konkursu.
 3. Ustaw home zgłoszony na cribsy w miejscu, w którym są wszystkie informacje, które według Ciebie powinienem przeczytać zanim zwiedzę zgłoszoną działkę. W przypadku home'a w miejscu, w którym nie ma informacji, sam zadecyduję jak zwiedzać.
 4. Jeżeli zgłaszasz wioskę lub po prostu kilka budowli na raz (3 budowle (budowle to nie tylko budynki) i więcej) wskaż dokładnie co mam zwiedzić w środku, jeżeli nie wskażesz, potraktuję całość jako wioskę/kompleks budowli i zwiedzę tylko zewnętrze.
 5. Bardzo rozbudowane podziemia to nie jest to co lubię najbardziej i może to zadziałać na niekorzyść.
 6. Nie wolno zgłaszać nie swojej pracy, grozi za to ban. W przypadku, w którym działkę budowała więcej niż jedna osoba, zwracać będę się do tej osoby, która ją zgłosiła.
 7. Ocena wynosi od 2 do 20 punktów (1-10 od jednej osoby w przypadku dwóch osób na odcinku, lub 2-20 kiedy oceniam sam). Podpis oraz Włosy z Brody Merlina zostawiam po osiągnięciu minimum 10 punktów w ogólnym rozliczeniu. Nagroda "Zwycięzca Cribsów" przypada temu, kto zdobędzie najwięcej punktów.
 8. Ocena w jednym odcinku nie zawsze będzie adekwatna do oceny w innym odcinku. To, że w jednym odcinku budynek otrzymał 18 punktów, a w innym odcinku inny budynek 16 punktów, nie zawsze musi oznaczać, że ten drugi budynek był gorszy. Skala punktów odnosi się tylko i wyłącznie do jednego odcinka.
 9. Zgłaszając się do Cribsów akceptujesz powyższy regulamin.