IP Adres IP: brodaci.net
Kliknij, aby skopiować!
Online graczy online
Versions Wersje: 1.19.1-1.19.4
Serwer działa na tych wersjach.
Discord Discord
Kliknij, aby dołączyć!
Teamspeak Teamspeak 3
Kliknij, aby dołączyć!
Facebook Facebook
Kliknij, aby przejść!
TikTok TikTok
Kliknij, aby przejść!

DOŁĄCZ I ZAGRAJ Z NAMI NA BRODACI.NET

Brodaci.net to serwer z długą historią, fantastyczną społecznością, nowym pokoleniem administracyjnym. Naszym celem jest zafundowanie naszym graczom długiej, ciekawej i przyjemnej gry. Wychodząc wam naprzeciw nieustannie modernizujemy i ulepszamy serwer tak aby każdy znalazł coś dla siebie i znajomych. Wbijaj do nas i przekonaj się!
Dlaczego my? Sprawdź!
Premium

ONLY PREMIUM

Na nasz serwer mogą wejść tylko gracze z zakupioną grą. Zmniejsza to ryzyko pojawienia się szkodliwych graczy i botów.
Stability

STABILNOŚĆ

Nasz serwer działa non-stop. Autorskie formy zabezpieczeń zapewniają spokojną rozgrywkę pod okiem czujnej administracji.
Community

SPOŁECZNOŚĆ

Administracja jest zawsze na posterunku i ma stały kontakt z graczami. Nie musisz się martwić, że Twój problem zostanie zbagatelizowany.
Multiplayer

MULTIPLAYER

Zaproś przyjaciół i wspólnie bawcie się na wybranym trybie! Dołączcie do wysp lub działek i cieszcie się wspólną zabawą.
Modes

WIELE TRYBÓW

Będziemy wprowadzać nowe tryby tak abyś mógł znaleźć coś dla siebie pod kątem gry i społeczności.
Cases

SKRZYNKI

Wydrop skrzynki, zaopatrz się w klucze i zacznij opening! Ciesz się ze zdobywania wyjątkowych przedmimotów.
Happy Hour

HAPPY HOUR

Happy Hour czyli 3 razy więcej Włosów z brody Merlina! Wyczekuj informacji na Discordzie i Tik Toku. Nigdy nie wiadomo kiedy nadejdzie!
Ranks

RANGI

Posiadamy kilka rang stałych oraz czasowych. Każda z nich oferuje unikatowe dodatki. Wejdź i przekonaj się sam!
Events

EVENTY

OX? PVP? SPLEEF? Twórz własne lub skorzystaj z tych, które oferujemy na serwerze!
Dostępne tryby

Survival

Jeśli interesuje Ciebie klasyczna rozgrywka, walki PVP, budowanie baz, ten tryb jest dla Ciebie! Zdobywaj, broń się i ulepszaj swój ekwipunek.
Czytaj więcej >

Survival Easy

Jeśli znudziły Ci się walki i przetrwanie mamy dla Ciebie idealny tryb do kreatywnej gry. Na Easy nie ma PVP, po śmierci zachowujesz swój ekwipunek oraz jest dostępny fly. Nic więcej nie potrzeba aby zacząć budować wielki projekt!
Czytaj więcej >

Tutaj będzie nowy tryb

Tutaj za niedługo pojawi się nowy innowacyjny i w pełni autorski tryb. Śledź nas na Discordzie, Tik Toku, Facebooku aby być na bierząco i jako pierwszy dowiedzieć się o nowym trybie.
Czytaj więcej >
Poznaj naszą ekipę!

piter11223311

Dzieńdoberek!
Piter Pan Miś, Miś jest właścicilem serwera, zajmuję się sprawami technicznymi z pomocą Assasina, dba o to aby serwer był dostępny non-stop i działał bez zarzutów. Stawia na rozwój serwera w różnych aspektach. Stanowi filar łączący całą naszą społeczność. Do niego odzywasz się tylko wtedy gdy problem dotyczy sklepu internetowego lub nadanego przez niego bana.

Assasin98980

Cześć Br Br Drewno Tama
Oto nasz jedyny w swoim rodaju Technik. Tworzy wyjątkowe pluginy i nie tylko. Potrafi zrobić wszystko i to w zastraszająco szybkim tempie! Razem z Piterem czuwa nad stroną techniczną serwera. Dla niego nie ma czegoś takiego, że “się nie da”, dla niego jest “da się wszystko zrobić tylko powiedz na kiedy”. Jeśli masz jakiś problem techniczny nie tylko na serwerze ale również na naszym Discordzie pisz właśnie do niego!

Dasikor16

Hej, cześć, witajcie!
Poznajcie mózg serwera. Jest odpowiedzialny za nowe pomysły, nowości, założenia rozgrywki na wszystkich trybach oraz ekonomię. To nie wszystko, zarządza fanpagem na Facebooku, Tik Tokiem oraz kanłem informacyjnym na YouTubie. Jeśli masz pomysł na rozwój serwera, dodanie czegoś, coś Ci nie pasuje lub uważasz, że wymaga zmiany a może masz pomysł na Tik Toka albo film to koniecznie napisz do niego!

K_O_Ozzy

Hejka,
To jest nasza dusza artystyczna serwera, zajmuje się sprawami graficznymi, estetycznymi i budowlanymi. Jeśli jest potrzebna budowla, nowa lokacja wiedz, że dzięki niej powstanie w mgineniu oka. Wszelkie grafiki informacyjne i dekoracyjne w tym momencie wychodzą spod jej ręki lub je redaguje. Chcesz coś zbudować? Stworzyłeś wyjątkowy projekt? Potrzebujesz pomocy budowlano-estetycznej? Ozzy jest osobą, do której musisz się odezwać!

AgacioreX_ SzaataneQ mimiwester

Siemka, hola, serwus
Nasz wspaniały team, który zajmuje się tworzeniem mediów społecznościowych serwera, głównie TikToka! Widziałeś je? W takim układzie znsz głos naszego lektora - SzaataneQ, filmiki stworzone przez AgacioreX_ i scenariusze pisane przez mimiwestera! Czynnie biorą udział w rozwoju serwera organizując liczne eventy zarówno na serwerze jak i na TeamSpeaku. Masz pomysł na rozwój mediów społecznościowych, pisz do nich!