1. DEFINICJE

1. BRODACI.NET - prywatny serwer gry komputerowej Minecraft posiadający 4 podserwery - 1.8.8, 1.9.4, 1.11.2, 1.12.2 udostępniony innym graczom w Internecie, którego właścicielem jest firma:
PURPOSE Marcin Rurarz
NIP: 9271895367
REGON: 363811941
oraz strona internetowa o adresie http://brodaci.net
2. RUSHPAY - http://rushpay.pl - internetowy serwis usługowy, w którym KLIENT może dokonać płatności na rzecz BRODACI.NET za pośrednictwem strony internetowej należącej do firmy RPDP.
3. USŁUGA - udostępnienie UŻYTKOWNIKOWI uprawnień/dodatkowych możliwości na serwerze BRODACI.NET do konta gracza.
4. SKLEP - podstrona internetowa umieszczona na stronie internetowej BRODACI.NET, na której KLIENT może dokonać PŁATNOŚCI.
5. PŁATNOŚĆ - spełnienie przez KLIENTA na rzecz BRODACI.NETświadczenia pieniężnego za pośrednictwem RUSHPAY poprzez wybraną metodę płatności.
6. GRACZ/UŻYTKOWNIK - osoba fizyczna lub prawna użytkująca serwery BRODACI.NET.
7. KLIENT - osoba fizyczna, prawna lub jednostka organizacyjna, która dokonuje zakupu towarów lub nabywa USŁUGI w SKLEPIE i z tego tytułu dokonuje PŁATNOŚCI.
8. WŁOSY Z BRODY MERLINA (WZBM) - wirtualna waluta służąca do zakupu usług na serwerze BRODACI.NET.
9. BAN - pozbawienie GRACZA możliwości wejścia na serwer BRODACI.NET za nieprzestrzeganie regulaminów.
10. GBAN - pozbawienie GRACZA możliwości wejścia na wszystkie serwery BRODACI.NETłącznie z lobby za nieprzestrzeganie regulaminów.
11. REZERWACJA SLOTA - rezerwacja możliwości wejścia na poszczególne serwery w dowolnym momencie bez konieczności czekania na zwolnienie się dostępnego miejsca.
12. NOWA EDYCJA - usunięcie, a następnie utworzenie na nowo poszczególnego podserwera wraz z usunięciem z niego wszystkich przedmiotów/budowli/zawartości ekwipunków GRACZY z pominięciem usunięcia USŁUG VIP/SVIP/MVIP/UVIP/VIP+/SVIP+/MVIP+/UVIP+/REZERWACJA SLOTA.


2. INFORMACJE OGÓLNE

1. Właściciel strony i sklepu zastrzega sobie prawo do zmiany poniższego regulaminu w dowolnym momencie.
2. Właściciel strony i sklepu zastrzega sobie pełne prawo do zmian w prowadzonych usługach oraz cenach usług świadczonych przez BRODACI.NET.
3. UŻYTKOWNIK posiadając konto na serwerze BRODACI.NET akceptuje warunki regulaminu wewnętrznego serwera BRODACI.NET.
4. Reklamacje w związku z działaniem BRODACI.NET zgłaszać należy poprzez program TeamSpeak 3 pod adresem ts-brodaci.net lub poprzez zakładkę Kontakt. Prosimy o szczególne zwrócenie uwagi na poprawność wpisywanego adresu e-mail, gdyż zastrzegamy sobie prawo do braku odpowiedzi na reklamację w przypadku braku podania lub podania nieprawidłowego adres zwrotnego e-mail.


3. ZASADY ŚWIADCZENIA USŁUG

1. Właściciel strony i sklepu oraz firma obsługująca płatności nie ponosi odpowiedzialności za błędy popełnione przez klienta w trakcie użytkowania sklepu.
2. W przypadku otrzymania BANA klientowi nie przysługuje zwrot kosztów zakupu.
3. Wszystkie wirtualne budowle oraz pomysły wykorzystane na serwerze / dla serwera lub aktualnie są używane na serwerze są własnością serwera i nikomu kto tworzył tą zawartość nie przysługują zwroty / rekompensaty.
4. Usługi VIP, SVIP, MVIP oraz UVIP po dokonaniu płatności przyznawane są do momentu zakończenia działalności poszczególnego podserwera BRODACI.NET.
5. Usługi VIP+, SVIP+, MVIP+ oraz UVIP+ po dokonaniu płatności przyznawane są na 30 dni od momentu ich zakupu.
6. WZBM po dokonaniu płatności przyznawane są do momentu rozpoczęcia NOWEJ EDYCJI lub/i do momentu ich utracenia/oddania/sprzedania/wydania lub innej formy wyzbycia się ich na serwerze.
7. W przypadku nieotrzymania usługi w wyniku błędu BRODACI.NET czas na zgłoszenie problemu przez KLIENTA wynosi 30 dni.


4. REGULAMIN WEWNĘTRZNY SERWERA:

1. Zdanie Administracji jest bezsporne.
Gracze mają prawo mieć swoje zdanie, jednak każda kłótnia z administracją zakończy się karą. Nie wprowadzaj administracji w błąd - takie zachowanie może skutkować banem.

2. Zakaz działania na szkodę serwera.
Mamy tu na myśli obrażanie serwera, tworzenie maszyn lagujących serwer, wykorzystywanie bugów by psuć rozgrywkę itp.

3. Można zabijać, kraść, oszukiwać. To survival.
Wszystko dotyczy oczywiście zabijania, oszustw i kradzieży W GRZE! Nie mylcie gier ze światem rzeczywistym!

4. Polskie prawo obowiązuje także tutaj. Zabronione są: poniżanie, groźby, wymuszenia.
Dotyczy poniżeń, oszustw i wymuszeń w świecie realnym. Przykładowo można napisać “Daj diaxy, bo Cię będę zabijać [w grze]”, karalne będzie grożenie w stylu “Daj diaxy bo Cię znajdę i pobiję [w świecie realnym]”.

5. Absolutny zakaz używania hacków, cheatów, bugów.
Dotyczy klientów zawierających cheaty, programów, tekstur packów (np takich działających jak xray). Każdy bug należy zgłosić administracji, by nie dostać bana! Nie przyjmujemy wytłumaczeń typu "brat/siostra/dziadek itp. mi pobrał" czy "ale używałem na innym serwerze, nie tu" - jeśli wchodzisz z cheatami licz się, że możesz dostać bana!
Nie wolno żartować sobie z posiadania cheatów - pisanie wiadomości w stylu “mam cheaty/xray” skończy się banem!

6. Na serwerze obowiązuje kultura.
Obowiązuje zakaz przeklinania, obrażania, wyzywania oraz wszelkich innych form ogólnie przyjętych za obraźliwe. Obrazy i przekleństwa w nickach też się wliczają! Wulgarne skiny/pelerynki to także brak kultury.
Gracze nie powinni na serwerze budować żadnych budowli 18+ ani rozmawiać o tego typu rzeczach na czacie globalnym.
Zakaz tworzenia podpisów łamiących regulamin.

7. Hejt bez argumentów zakazany!
Wolno mieć swoje zdanie, jednak napisanie “[administrator] jest głupi” gdy gracz został ukarany już nie jest wyrażaniem swojego zdania. Kieruj się prostą zasadą - nie masz do napisania nic miłego? Może lepiej nic nie pisz.

8. Zakaz reklamowania serwerów oraz wklejania linków na czacie.
Dotyczy reklam serwerów Minecrafta oraz serwerów TS.
Absolutnie nie wolno wklejać na czacie żadnych linków - i tak nie zadziałają jako odnośnik na stronę, więc tylko zaśmiecają czat.

9. Kanał YT może reklamować tylko ranga YouTuber.
Gracz może podawać na czacie nazwę kanału i pisać, że nagrywa. Link do kanału może podawać tylko osoba z rangą YouTuber.

10. Zakaz podszywania się pod innych.
Czyli ustawiania prawie takich samych nicków i/lub pisania wiadomości w stylu "Jestem [graczem]", "Jestem rodzeństwem/dzieckiem [gracza]".

11. Zakaz posiadania multikont.
Każdy gracz ma prawo grać na jednym koncie na naszym serwerze. Nie wolno tworzyć multikont, by ominąć bana. Multikonto można zrobić tylko przy zmianie nicku po zgłoszeniu tego Administracji.

12. Stosowanie AFKczarek zabronione.
Mamy tu na myśli maszyn/pluginów/innych sposobów, dzięki którym gracz nie będzie wyrzucany z serwera mimo, że nie jest w grze.

13. Zakaz griefowania działek.
Za grief uznaje się obudowywanie dookoła cudzej działki, psucie terenu, budowanie nieprzyzwoitych budowli. UWAGA! Za grief nie uznaje się niszczenia działki przez osoby dodane!

14. Zachowaj kulturę na czacie!
♦ Nie spamuj, nie flooduj, nie zaśmiecaj czatu - jest to sprzeczne z zasadami netykiety i po prostu niemiłe. CAPS można porównać do krzyku, flood zaśmieca niepotrzebnie czat. Jeśli rozmawiasz z kimś używaj prywatnych wiadomości - /msg - nie każdy chce czytać, co piszesz z kolegą. Przy pisaniu ofert, pytań także dopisuj przy wiadomości /msg, by nie wywoływać spamu! Specjalne pisanie błędów ortograficznych zaśmieca czat!
♦ nie pytaj o trollowanie - nie wolno pytać kiedy będzie trollowanie, ponieważ jest to po prostu denerwujące - jaka z tego zabawa, gdy wszyscy o tym wiedzą?
♦ nie pytaj o więcej slotów - nie damy, chcieliśmy, by serwery były małe i takie pozostaną.
♦ nie pytaj, czy ktoś wyjdzie z serwera - rozumiemy, że masz znajomego, który ma rangę “gracz” i nie może wejść, ale inne osoby nie po to kupiły rangi, by wychodzić na Twoje życzenie z serwera. Za takie pytania można zostać wyrzuconym z serwera!
♦ nie pisz w innych językach - obce języki były wykorzystywane do pisania przekleństw i obraz. Nie dotyczy prostych słów w języku angielskim oraz zwrotów używanych w MC.
♦ nie namawiaj nikogo do łamania regulaminu - za pisanie wiadomości typu “kto przeklnie na czacie dostanie WZBM” itd. może grozić kara!
♦ pomocnik nie uczestniczy w wymianach graczy i nie ma obowiązku teleportacji do nich! Bardzo prosimy o nie męczenie osób z administracji w tej sprawie!

Niestosowanie się do regulaminu może grozić kickiem, mutem, tymczasowym banem, banem stałym lub inna karą wymyślona przez administratora. Nie ma określonych kar za przewinienia.

Pamiętaj również, aby szanować wszystkie osoby z administracji oraz ich czas gdyż jest on ograniczony. Zawracanie głowy administracji zgłoszeniami osób, które nie łamią regulaminu nie będzie tolerowane.

Administracja nie odpowiada za przedmioty utracone w grze przez lagi serwera lub stracone, gdy gracz został z serwera wyrzucony za łamanie regulaminu!

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu w miarę potrzeb. Na serwerach istnieje skrócona wersja regulaminu.

MODYFIKACJE DOZWOLONE: (kliknij, żeby rozwinąć)

- Forge, Forge ModLoader (FML)
- OptiFine
- Rei's / Xaero's / Zan's Minimap
- Too Many Item
- Not Enough Items
- Dynamic Lights Mod
- modyfikacje zmieniające tylko wygląd - animacje, ruchy postaci itp.
- modyfikacje, które nie działają bez instalacji na serwerze - dodające moby, bronie, craftingi itp.
MODYFIKACJE NIEDOZWOLONE: (kliknij, żeby rozwinąć)

- X-ray (w tym texturpacki działające jak mod)
- Huzuni Hack Client
- Fly
- Kill Aura
- Wurst
- Nodus
- Flare client
- Inventory Tweaks
- Schematica
- Squake
- AutoTool
- ToroHealth Damage Indicators
- Damage Indicators
- Fast Heal
- Better HUD
- Aristois client
- Matix client
- Wolfram client
- Skillclient
- Armor Status Hud
- The5zigmod
- Macro / Keybind Mod - także macro wbudowane w myszkę dające podwójne kliknięcie.
- Neat
- Winter Client
- Better PVP Mod
- Flux Bunny Hop
- Cpsmod
- Durability Show
- Laby Mod
- Tree Capitator
- TinyTask
- LiquidBounce