NOWOŚCI Z BRODATEGO ŚWIATA
Zmiana adresu TeamSpeak

30-12-2019

Witajcie Brodacze! 

22 stycznia skończy się dostęp do TSa Brodaci.net poprzez adres ts-brodaci.net, a pozostanie już tylko przez adres ts.brodaci.net. Wszystkich, którzy do tej pory tego nie zmienili proszeni są o jak najszybszą zmianę, żeby później nie było kłopotów.
Za utrudnienia przepraszamy. 

Podpisano:
Czarny Piątek

Witajcie Brodacze!
29.11.2019

 

Dzisiaj Black Friday! Do każdego zakupu włosów dostaniecię skrzynkę oraz klucz gratis! Przez cały dzień!

Przy zakupie 6, 12, 20 i 32 włosów dostaniecie Magenta Case (wbrew temu co Purposz mówił na odcinku, ot taki mały błąd przy pracy).

Przy zakupie 48 włosów Hunter Case.

Zaś przy 64 włosów Epic Case!

O godzinie 19.00 będzie Happy Hour, czyli przez godzinę zakup waszych włosów zostanie powiększony trzykrotnie! Promocja nie obejmuje skrzynek, jeden zakup, jedna skrzynka.

Serdecznie zapraszamy!

Podpisano:
Nowa edycja

Witajcie! Jak już zapewne wiecie pojutrze (15.11.2019) na BRODACI.NET 1.13 survival zmienia się w 1.14 survival i następuje nowa edycja. Nie będziemy ukrywać. Będą lagi przez pierwszy dzień na pewno (zawsze są). Świat musi się do końca wygenerować, a i ogromne zainteresowanie przy starcie edycji zawsze powodują lagi. W związku z tym przez pierwszy dzień przedmioty w głównym świecie (netheru, endu itd. to nie dotyczy) po śmierci nie będą wypadać. Po pierwsze nie chcemy, żeby ktoś przez lagi stracił ekwipunek, a po drugie leżący na ziemi ekwipunek powoduje dodatkowe lagi. Pozdrawiamy! Administracja Brodaci.net

Podpisano:
25 000 NOWYCH GŁÓWEK NA BRODACI.NET

Wpisując komendę /glowki lub /glowy na dowolnym podserwerze BRODACI.NET dostaniecie dostęp do sklepu z 25 000 główek!

Ceny główek wahają się pomiędzy 3 a 6 Włosami z Brody Merlina

Więcej szczegółów dowiedzieć się można na TYM filmie. (Na filmie nieaktualne ceny)

Miłęgo dekorowania swoich domków!

Podpisano: